Kiirlaenu Omadused.

Kuidas Käib Maksepuhkuse Taotlemine?

Kuna summad ei ole suured ja intress on kõrge, ei oleks mõistlik kiirlaenu anda aastate pikkuseks perioodiks. Seetõttu on kiirlaenude maksetähtajad tunduvalt lühemad kui teistel laenudel. Kõige tavalisem on 30 päeva pikkune laenuperiood, kuid muidugi on võimalik laenu tasuda ka pikema perioodi jooksul, eriti kui laenusumma on kõrgem. Üle aasta pikkust perioodi aga naljalt kiirlaenu puhul ei saa.

Seega, kiirlaenu puhul tuleks arvesse võtta, et tegemist ei ole pikaajalise laenuga, vaid siiski lühiajalise abimehega, ent mõnes olukorras ongi vaja just midagi sellist. Mainisime eelnevalt intressita laene, kuid mida need õigupoolest tähendavad? Selline laen on mõeldud uutele klientidele, kellel ei ole veel varasemalt kontot laenufirma juures; sisuliselt on see promopakkumine, mille eesmärk on pakkuda erakordsete tingimustega laenu uutele huvilistele. Intressivaba kiirlaenu ainsad piirangud on summa ja laenuperiood.

Intressivabalt saab laenata paarsada eurot, mõnel puhul ka – eurot ning seda 30 päevaks. Seega, kui vajad kiirelt laenu ja tead, et suudad laenu tagasi maksta järgneva 30 päeva jooksul, tasuks haarata intressivaba kiirlaenu pakkumisest. Nagu teisedki väikelaenud , on ka kiirlaenud mugavalt taotlemiseks kättesaadavad internetis. Kiirlaenu taotlemiseks pead leidma enda jaoks meeldiva laenufirma, kes vastab su soovidele – teisisõnu, pakub sulle sobivaid maksetingimusi.

Enne taotlemist tasuks kindlasti pilgu peale visata sellele, kas sa sobid ka laenufirma kehtestatud tingimustega. Põgus eelnev kodutöö aitab tunduvalt vähendada eitava vastuse tõenäosust. Kui oled leidnud laenufirma, kes näib sulle igati sobivat, pead lihtsalt kodulehel täitma lühikese laenutaotluse. Laenutaotluse tegemisel on mitmes laenufirmas võimalik enda isikut tuvastada ka ID-kaardi või mobiil-ID-ga, mis tähendab, et sa ei pea minema hiljem isikutuvastuse tegemiseks postkontorisse.

Laenutaotlusesse tuleb sisestada oma isikuandmed ja info sissetuleku ning väljaminekute kohta. Selles etapis tuleb olla väga tähelepanelik ning täita kogu info väga ausalt – pole mõtet midagi varjata, kuna laenufirma näeb kõike pangakonto väljavõttelt niikuinii. Mida detailsemalt anda informatsiooni, seda tõenäolisem on tegelikult positiivne vastus laenufirmalt.

Kui kõik vajalikud väljad on täidetud ning oled taotluse juurde lisanud ka pangakontode viimase 6 kuu väljavõtted, võid taotluse ära saata. Siis pole jäänud üle muud kui oodata vastust. See peaks aga saabuma üksnes mõne minuti jooksul, olenevalt muidugi sellest, mis kell sa taotluse esitasid. Kui esitasid taotluse laenufirma tööajal, saad kindlasti vastuse väga kiirelt.

Ka siinkohal on mitmeid erisusi.

Laenutaotluse otsusest antakse sulle teada sõnumi või e-kirja teel ning seejärel on võimalik ka leping allkirjastada. Kõik see võtab aega vaid viivu pool tundi – just seetõttu ongi kiirlaenud nii eelistatud. Oleme maininud küll, kuivõrd kiiresti saab täita taotluse, kuid kui kiiresti laekub reaalselt laenusumma ning kuidas selle täpsemalt kätte saab? Ka siinkohal on mitmeid erisusi. Kui sinu jaoks on oluline väga kiire summa laekumine, peaksid eelkõige jälgima laenufirma tööaegasid.

Kujutage ette järgmist olukorda. Pühapäeval läks teie auto ootamatult katki, kuid esmaspäeva hommikul peate sellega tööle sõitma. Tänu kiirlaenule ei pea klient oma plaane muutma. Auto remondiks saadud väike summa aitab selle olukorra lihtsasti lahendada. Piisab vaid sellest, kui pöördute mõne krediidiettevõtte poole. Enamik neist teenindavad kliente iga päev.

Mugavad lepingulised tähtajad. Registreerumine registris on kõikide jaoks tasuta. Kiirlaenude teenuste turu kontroll on viimastel aastatel oluliselt tugevnenud. See oli tehtud tagamaks tarbijate enama ohutuse jaoks. Samuti olid vaadatud ka laenuvõtjate kaitsemeetmed röövivate protsendimäärade eest ning reguleeritud laenude väljastamise kord öisel ajal. Kuid samal ajal tähendaks protsendimäärade täielik piirang paljude kiirlaene väljastavate firmade tegevuse mitterentaablust. Me pakume laenusaajatele ja investoritele parimaid intresse nii laenudele, kui ka investeeringutele.

Kui laenuandja saab Sind usaldada ja teab, et Sa ei satu uuesti makseraskustesse, on tulevikus lihtsam saada ka pikaajalisemat ning suuremat laenu. Kuu lõpus raha otsas? Mis on kiirlaen?. Laenud ilma konto väljavõtteta. Kiirlaenu omadused. Kuidas käib maksepuhkuse taotlemine?

Leave a Reply

Your email address will not be published.
*
*