Väikelaenud On üldjoontes Kõrgema Summaga

Mida suurem on risk, seda suurem on intress – selline on laenukulude kuldreegel. Kui sul on tagatis, mis aitab laenuandja jaoks riski vähendada, saad tõenäoliselt odavama intressiga laenu, kuid ära unusta, et tagatise seadmisega kaasnevad omad kulud – autolaenu puhul on selleks näiteks auto ümbervormistamine Maanteeametis. Madalam intress ei pruugi alati tähendada odavamat laenu.

Pole mingeid erilisi lisakulusid – nt pole vaja kulutada auto ümbervormistamise peale. Tänapäevased väikesed laenud on hoopis paindlikumad ja tagatise nõue ei ole enam niivõrd levinud, kuid see tuleb ette siis, kui tahad laenata tõepoolest tavapärasemast suuremat summat. Seni, kuni sa tahad laenata paar tuhat eurot või sellest vähemgi, leiad kümneid erinevaid laenuandjaid. Laenu ei pruugita anda aastastele – mitmed kohad annavad laenu alles alates või aastastele taotlejatele.

Ühtlasi on Bigbank osutunud Financer.

Bigbank on ettevõte, mille nimi ei ole enamikele sugugi võõras. Tegemist on vaieldamatult ühe kõige usaldusväärsema laenuandjaga kogu Eestis. Lisaks paljudele muudele laenutoodetele annab Bigbank väikeseid laene igaks otstarbeks, alates auto ostmisest kuni tervise või hariduse jaoks. Ühtlasi on Bigbank osutunud Financer. Kui otsid usaldusväärset laenuandjat ning paindliku summa ja soodsa intressiga laenu, kae lähemalt Bigbanki kodulehelt, mida see ettevõte pakkuda suudab.

Bigbanki kodulehele suundumiseks klõpsa allpool olevale nupule. Mainisime küll intressi, mis võib olla madalam kiirlaenud internetist ning kõrgem tagatislaenust, kuid see ei ole kõik, millega sa pead arvestama, kui asi puudutab lisakulusid. Laenu lisatasud sõltuvad jällegi laenuandjast ning on küllaga laenufirmasid, kus ei olegi laenul mingeid lisakulusid peale intressi.

Lisatasude hulgast võid leida kaks erinevat: laenulepingu sõlmimise tasu ja laenu igakuine hooldustasu. Kõige sellega saad tutvuda meie võrdlustabeli kaudu keri leht ülespoole, et näha tabelit ning võid lugeda ka firmade arvustusi, et saada parem ülevaade võimalikest lisakuludest. Kui jutt käib laenudest, ei saa me üle ega ümber sinu hoiatamisest: laen ON kohustus, mis VÕIB muutuda väga koledaks, kui sa seda tagasi ei maksa.

Väikelaenud on üldjoontes kõrgema summaga, mis tähendab, et tegemist ei ole laenudega, mida üldse antaks juhuostude finantseerimiseks. Enamike laenude tagasimakseperioodki algab minimaalselt 6 kuust – see ei ole enamasti laen, mille võtad ja maksad järgmine kuu tagasi. Selle olemuse tõttu passib selline laen paremini neile, kes soovivad soetada midagi suuremat või teha mõnda kulukamat ostu.

Head otstarbed võivad olla näiteks kodu remontimine, auto või tehnika ostmine, haridusse investeerimine. Misiganes ei oleks ka soov, mõtle selle peale, kas tehtav kulutus tasub end ära pikas perspektiivis. Kui vastus sellele on jaatav, on vaikelaen tõenäoliselt igati hea valik – muidugi eeldades, et sa oled ka kindel oma võimekuses see tagasi maksta.

Nimelt, kui sinu nimi on kantud Ametlikku Maksehäireregistrisse, tähendab see, et sinu võimalus saada krediiditooteid on põhimõtteliselt olematu. Eesti seaduste kohaselt on laenuandjad kohustatud kontrollima laenutaotleja krediiditausta ning kui ilmneb, et laenusoovijal on võlgnevusi või mõni aktiivne maksehäire, ei ole mitte mingil juhul võimalik saada ei väikelaenu ega ühtegi teist laenutoodet.

Absoluutselt ainus viis, kuidas üldse on võimalik saada mingi laen, on taotleda hüpoteeklaenu, kuid sedagi antakse ainult kinnisvara tagatisel ja tingimusega, et maksehäire tekitanud laen tuleb uue laenu arvelt tasuda. Lühidalt kokku võttes: ei, maksehäire korral ei ole võimalik uus väikelaen saada. ID-kaardiga sisselogimisel veenduge, et arvutit saab ID-kaardiga kasutada arvutisse on installeeritud vajalik ID-kaardi tarkvara ja sellega on ühendatud toimiv ID-kaardi-lugeja ning sisestate korrektse PIN-koodi. Proovi veel kiiremat sisselogimist!

Vaata ametlikku kodulehte ja leia rohkem infot ettevõttest Swedbank.

Kuna laenutooteid on valikus palju, siis tasub igal juhul ise pilk kõigele peale visata. Swedbanki kodulaenud on ühed Eesti kõige populaarsemad ning seda ka ilmselge põhjusega – loodud on mitu erinevat konkreetset valikut erinevaks olukorraks. Kui ka sul on kogemusi Swedbankiga, siis jäta kindlasti oma arvamus kommentaaridesse! Vaata ametlikku kodulehte ja leia rohkem infot ettevõttest Swedbank. Me kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle asjakohast kogemust.

Meie lehe kasutamisel nõustud sa kõigi küpsiste ja meie privaatsuspoliitikaga. Uuri rohkem küpsiste kohta või ava seaded , et need välja lülitada. See veebileht kasutab küpsiseid muude analüütikatööriistade hulgas. Küpsiste informatsiooni salvestatakse sinu veebilehitsejasse ning see teeb erinevaid toiminguid nagu näiteks tuvastab sind, kui sa naased meie lehele ning see aitab meie tiimil paremini mõista, millised meie lehe osad on sinu jaoks kõige kasulikumad.

Küpsiseid võidakse kasutada ka muudeks reklaami- ja turunduseesmärkideks või oluliste analüütiliste toimingute tarbeks. Meie veebilehe kasutamiseks pead nõustuma meie kasutustingimuste ja privaatsuspoliitikaga. Lisainfot selle kohta, millised tingimused puudutavad meie veebilehe kasutamist, leid meie kasutustingimustest siin. Lisainfot selle kohta, kuidas me käsitleme sinu privaatsust meie veebilehel ning milline on meie küpsiste eesmärk, kuidas me neid kasutame ja kuidas neid keelata, leiad meie privaatsuspoliitikast siin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.
*
*